Jdi na obsah Jdi na menu
 


Líšenská liga 2009

22. 6. 2009

Po dlouhé době jsme se zase vypravili do Líšnýho, na 2. kolo ligy. Jedeme s Jirkou a Klárou. Sešlo se 7 trojic, bohužel z našich spřátelených jen L.P.R.J. a navíc ještě bez vlastních koulí takže naše domluva, že budeme hrát s vlastními je možná jen v tomto zápase.

Začínáme s L.P.R.J. a po tuhém boji vyhráváme 13:12. Hrajeme dlouho, někteří už začínají třetí zápas. Přecházíme na místní koule a je to vidět. Než jsme se rozkoukali, spláchli nás Mrňousové 2:13. Povedlo se jim na co šáhli a ukouleli nás.

Pokračujeme s LížeTuKouli, ke konci se to trochu zadrhlo ale vítězíme 13:11. Následují dvě poměrně snadná vítězství 13:4  nad Sešlostí i Směskou. V posledním zápase s Kulový... se nám zase nedaří a prohráváme 6:13.

Dnešní výkon stačil na 3. místo. L.P.R.J. nemělo dnes zrovna svůj den a pouhá dvě vítězství znamenají 5. místo.

Celkově žádná sláva, nemá to žádný přínos. Hra s cizími lehkými koulemi a neustále "žehlení" hřiště, aby se dalo kutálet, to je o ničem.. Je to dobré jen pro zvyšování psychické odolnosti. Zejména, když vám soupeř při hodu funí za krk a nemůžete se ani pořádně rozmáchnout nebo poskakuje, mává rukama a klepe koulemi přímo za košonkem.

Asi to už bylo naposled, i když nikdy neříkej nikdy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář