Jdi na obsah Jdi na menu
 


Líšný OPEN 2009

14. 8. 2009

Den po našem trápení v Chebu, 9.8., se konal v Líšném místní OPEN turnaj, který ale vůbec není oupn. Registrovaní na něj nesmějí asi aby nevnesli do hry jiné prvky než koulení.

To se ale moc nepodařilo, neboť sem vyrazila čtyřka hochů z L.P.R.J. (a snad i budoucího JAbloneckého Petánkového KOnsorcia) s jediným cílem - vyhrát turnaj. Podmínky nebyly lehké, 29 týmů bylo rozděleno do čtyř skupin (3x7 + 8), hrálo se každý s každým a jen první postupoval a měl šanci na vítězství. Ve skupině si žádný ze soupeřů moc neškrt zejména díky téměř bezchybné Ondrově střelbě. Místní koule na to nejsou moc zvyklé tak nevím, zda jim ještě nepřijde účet za vyklepání plošek po jeho střelách.

Ve finálové čtyřce se opět hraje každý s každým, porážejí Hovnivály a v bouřlivé atmosféře (kterou by mnozí registrovaní hráči nepřežili, ti si potrpí téměř na absolutní klid, ruší je i zazvonění mobilu a jiné prkotiny) i Sešlost aby ve finále vyhráli nad Vrchlabím toho dne nejtěsnějším rozdílem 13:7.

Odměnou jim byla řada různě funkčních věcí ale hlavně pocit splněného cíle. Po vítězství v "B"turnaji ve Vrchlabí je teď na řadě nějaký hlavní turnaj třídy regional.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář