Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrchlabí – MČR smíšených dvojic 2007

29. 9. 2007

A je to tady. 48 dvojic se schází v trochu lepším počasí než včera. Mraky se honí ale neprší. Tříčlenné skupiny na dvě prohry, ohromná výhody pro nasazené. Stačí vyhrát jeden zápas ze dvou. To ale není náš případ, musíme bojovat.

Milan a Šárka
V základní skupině porážíme Ježek st.-Stoklásková 13:9 a Nývltovi 13:4 a postupujeme z prvního místa. V KO porážíme Bureš ml.-Zapletalová 13:3 a domácí Bílkovi 13:5 a jsme v osmičce. Dlouho jsme se drželi ale zkušenost rozhodla a prohráváme s Varany (Lukáš a Helena) 10:13. Narážíme na naše spolubojovníky Honzu s Klárou. Po vydařeném začátku usínáme na vavřínech a prohráváme 8:13. Poslední soupeř (Nývltovi) spěchal domů a tak jsem vybojovali pěkné 7. místo.

Klára a Honza Karbulka
V základní skupině porážejí Škoda-Hájková 13:3 a Valenzová K.-Ježek ml. 13:10 s stejně jako my postupují z prvního místa ve skupině. V KO porážejí domácí Bartošovi 13:8. V úspěšném postupu do osmičky porážejí obhájce titulu, domácí Klusová-Vencl 13:8. V dalším zápase na těžkém terénu podlehli budoucímu vítězi, Varanům Pavlovi a Ivě. V posledním odehraném zápase porazili nás 13:8, poslední soupeř (Korešovi) nevydržel čekání a tak z toho bylo konečné 5. místo. Gratulujeme

Béda a Olina
Bohužel nemám podrobnosti o jednotlivých zápasech. Postupují ze skupiny z druhého místa, v 1. kole KO porážejí POPíky Pavla a Věru. V boji o osmičku nestačili na pozdější semifinalisty Hájkovi. Konečné 16. místo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář