Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jihlava - Koule přišly včas 2008

17. 8. 2008
Je hnusné počasí, leje jako z konve a předpověď na sobotu nic jiného nevěští ale my jedeme neohroženě do Jihlavy. Cesta trvá skoro tři hodiny, před Havlíčkovým Brodem je ještě objížďka. V Jihlavě je počasí o fous lepší, moc neprší i když v průběhu dne občas ano. Hraje 8 převážně tříčlenných skupin (26 dvojic), 16 do KO.

Béďa a Olina
Jako nasazená trojka porážejí jedničku Carreau Adlerovi 13:6
Druhý zápas AURA Mrňáková je dlouho vyrovnyný, za stavu 9:8 však soupeř dává čtyřku a je to 9:13. A tak je to postu do KO z druhého místa.
V souboji o osmičku hladce vítězí nad Orlová Bukovčík-Dujava 13:3.
Po nejlepším výkonu následuje útlum a prohra 6:13 s Aura-DPS Žampach-Resl.
Boj o naději na pátou příčku (Fňáky Stoklásekovi) je vyrovnaný až do konce a rozhoduje se za stavu 12:12. Soupeř má více štěstí a tak prohra 12:13 znamená konečné 7. místo v turnaji.

Milan a Klára
Vstupujeme do boje také jako trojka a s HRODE-KLIP Pírek-Popelka dlouho držíme vyrovnaný stav. Občas jim přihráváme, hlavně za stavu 3:1 kdy mají jeden bod ale žádnou kouli a ny ještě pět. Nakonec z toho vytěžili body tři. Vedeme ještě 9:8 ale závěr se nevydařil a tak prohra 9:13 nám skoro zavírá postup do KO.
Ve druhém zápase Orlová Bukovčík-Dujava sice vedem 2:0 ale to je na dlouhou dobu vše. Na víc než 3:13 jsme se nezmohli. A tak jdeme do turnaje "B", tři kola švýcarem bez dohrávky.
Začínáme proti Polákům, zápas se trochu táhne ale bez velkých problémů vyhráváme 11:6
Další zápas AURA Pacasová-Soboličová se vyvýjí taky dobře, vedeme 10:1 a čekáme na poslední bod. Nějak to ale nejde, soupeřky to vždy na konec hry nějak zvrátí a vyrovnávají na 10:10. Ve hře kdo z koho máme víc štěstí a Kláry dobře umístěnou kouli nepřekonávají a vyhráváme 11:10
Jdeme do finále (SAHARA Pillerovi), vítězství znamená umístění na bedně. Začínáme opět dobře, brzy je to 6:0. Pak se to ale nějak zvrtlo, už neděláme ani bod a tak prohráváme 6:11 a můžeme jet domů.

Počasí zpět je opět jnusné, celou cestu leje ale aspoň zpět není objížďka a tak jsme v půl osmé doma. Alespoň něco pozitivního.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář