Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lázně Libverda 2008

27. 9. 2008

Všechny turnaje jsou dost daleko a chceme si odpočinout a tak využíváme příležitosti a jedeme se podívat jak hrají petanque v Libverdě. Schází se tam 7 dvojic, z našeho klubu Boulisté (Milan a Šárka) a Zahradníci (Miloš a Lukáš), naši známí z Líšného L.P.R.J a ještě 4 domácí mančafty. Jsou zde 4 antuková hřiště, až na malé výjimky se hraje v celku podle pravidel, dokonce se tu dodržuje nához z místa, kde skončil košon. Hraje každý s každým a tak nás čeká 6 zápasů.

Milan a Šárka

Začínáme proti Zahradníkům, moc se nám nedaří ale nakonec vítězíme 13:11. Pak to jde celkem hladce: Holky 13:0, Podskaláci 13:5 a Ohaři (iránsko-německá dvojice) 13:3. Jdeme do hospody na oběd a pivo a to jsme neměli dělat. Po návratu na kurty se nemůžeme vzpamatovat a prohráváme s L.P.R.J 3:13. Poslední zápas s KUKA po tahavém začátku vyhráváme 13:6.

Miloš a Lukáš

Prohrávají s námi 11:13 ale to je jejich jediná prohra a jdou už jen od vítězství k vítězství: L.P.R.J 13:11, Holkám taky dávají kanára, Pdlesáci 13:6, KUKA 13:5(asi) a Ohaři 13:5(asi). A tak mají 5 výher jako my i jako L.P.R.J. My jsme na tom nejhůř ve všech případech ale systém hodnocení nakonec určil pořadí :

1. Zahradníci

2. L.P.R.J

3. Boulisté

Obrazek

Takže všechny ceny putovali do Jablonce. My jsme vyhráli 5l červeného vína ale domácího (asi z Moravy) a tak se do něj musíme hned pustit aby se nezkazilo. A tak končím a jdu na něj.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář