Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mariánské Lázně - Grand Prix 2008

6. 7. 2008
Vyjíždíme v sestavě Milan-Šárka-Klára už v pátek v jednu hodinu, abychom se vyhnuli zácpě v Praze. To se nám docela podařilo a v půl páté jsme v Mariánkách. Bydlíme kousek od centra v TJ Lokomotiva, u ploché dráhy. Čtyřlůžkový pokoj za 145,- Kč/osoba je super cena, hospoda hned v budově, nemá to chybu. A tak máme celý večer na prohlídku města a ochutnávku pramenů.

Obrazek


Na turnaji se sešlo 47 trojic, hraje se čtyřkolový turnaj, základní část na cestičkách u Ferdinandova pramene, šestnáctka pak bude hrát v centru města.
Začínáme s TJ MG CHEB - Hošek. Při rocvičování jim to docela jde, při zápase jsme však vždy o kousek lepší a tak vyhráváme poměrně snadno 13:1.
Další soupeř VARAN - Valenz, tentokrát Jan. Začínáme pětkou, což soupeře trochu rozhodilo. Body narůstají na obou stranách a tak při ukončení časového limitu je stav 11:5. Šetku snad nedají a taky že ne. A tak vyhráváme 12:5 a jedno vítězství nás dělí od postupu do finálové šestnáctky.
Třetí kolo, AURA - Žampach. Naštěstí někdo nahlásil špatný výsledek a kolo se losujje znovu. Novým soupeřem je PEK STOLÍN - Nývltovi. Začínáme dobře, stále o něco vedeme. Na devítce jsme se však zasekli a soupeř před vypršením limitu srovnává na 9:9. Poslední hra rozhodne. Bohužel jako už několikrát, nejsme schopní odpovědět na první kouli 20 cm před košonkem. Máme asi nějaký mentální blok, budeme se muset poradit s psychologem. A tak prohráváme 9:10.
Čtvrté kolo, poslední šance, skoro domácí PC KOLOVÁ - Valenta. Vedeme ale soupeř srovnává a má trochu navrch 7:8. Dáváme dvojku a následně se štěstím ještě čtyřku. A je to tady, jedeme hrát do města a už nemusíme na doprovodný turnaj.

Obrazek


Do osmifunále postupujeme dokonce ze šestého místa, soupeř směska Pavel Vlk, Petr Fuksa a Filip Hlaváček. Snažíme se ale soupeř je po taktické i technické stránce vyzrálejší a tak prohráváme 5:13. Už se nedohrává a tak čerpáme léčivou vodu do petek a jedeme domů. S konečným 16. místem jsme spokojeni, ostudu jsme neudělali.

Velmi dobře organizovaný turnaj v pěkném prostředí, počasí přálo a i když je to dost daleko tak příště určitě pojedeme zase.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář