Jdi na obsah Jdi na menu
 


MEVA CUP 2008 - Roudnice

12. 10. 2008

Nemám s kým hrát a tak scháním spoluhráče. Nakonec jsme se dali dohromady s Jardou Felčárkem z Frapeca. Docela se těším. Kocourkovi jedou také ale nějak jsme se nedohodli a tak jedeme každej svým autem. Cestou je pěkná mlha, prý se to vybere. No moc to nevyšlo, sluníčko jsme v sobotu neviděli. Přijelo 32 dvojic, ideální počet. Na začátku si s Jardou pochvalujem, jak to tu vždy odsejpá ale to jsme neměli dělat, nějak jsme to zakřikli. Pořadatel vyvěšuje skupiny a hned je zase strhává. Prý špatně. Tak znovu. Nový rozpis je úplně bez nasazení týmů, tak zase dolů a zpět k tomu původnímu. Trvalo to tak dlouho, že se mezitím zrodil 33. tým.

Milan a Jarda

Jsme jednička v osmé skupině a překvapivě se u nás objevil ještě pátý tým. Alespoň si zahrajeme o zápas víc a nebudeme muset tak dlouho čekat. Další problém, pořadatel neví, jaké je pořadí zápasů v 5-ti členné skupině. Pozval si na to i člena STK ale tak, jak to po dlouhé době vyřešili, na to si mohli pozvat klidně automechanika z místní STK nebo třeba i z STS.

A tak začínáme proti VARAN-POP Valenz J.-Vorlíček, jednička proti dvojce. Ze začátku stále o něco vedeme ale jsme pořár pod tlakem. Vedeme do osmi bodů a pak už nic, prohráváme 8:13. Zejména střelba je slabinou a tak na druhý zápas POP Brabec-Kučera měníme střelce ale nezlepšilo se to ani o píď. Bez velkého vzdoru prohráváme 6:13 a smiřujeme se s Bé turnajem.

Třetí zápas HEJ RUP-SAHARA Popperová-Hrabánek a je z toho povinné vítězství 13:5.

Před posledním zápasem s LIPNÍK Chalupa-Mandíková nás třetí ve hře informuje, že to ještě není ztraceno. Musíme prý ale hodně vyhrát a oni prohrát. Pokud vyhraje Chalupa, postupuje on. Tak proč to nezkusit, jdeme na to. Daří se a snadno vyhráváme 13:1. Druhý zápas je v polovině, Valenz vede ale pak to chvíli vypadá, že klubová příslušnost převáží ale nakonec ne. Valenz vyhrává, jeho soupeř to velmi těžce nese a my postupujeme do šestnáctky. Tím jsme si dnes všechno štěstí vybrali.

Po předlouhém čekání na rozpis pavouka a turnaje "B" je tu první kolo K.O. LIPNÍK Vavrovič M.-Hampeková pomstili své klubové spoluhráče a vrací nám to 1:13. Moc jsme toho nepředvedli.

Dohrává se celá šestnáctka, další soupeř HEJ RUP Lapihuska st.-Skála. Daří se nám, zvyšujeme až na 12:6 a několikrát můžeme dohrát. Nedáš, dostaneš a tak končíme se svěšenýma ušima 12:13.

Tak ještě holky z POP Vokrohlíková V.-Hlaváčková, opět docela dobrý začátek ale na víc než 10:13 to nestačí.

Konec dobrý, všechno dobrý. Poslední zápas vyhráváme, tedy kontumačně, protože Ivoš z Kolové už dávno odjel. Na to, kolik zápasů jsme vyhráli je z toho pěkné 15. místo. Ale zahráli jsme si. 

Béďa a Olina

Konec sezóny je nezastihl v nejlepší formě a tak ve skupině postupně prohrávají s OŘECH-POP Leiský-Kříž 11:13, LIPNÍK-VELIM Moucha-Souček 10:13 a po ztrátě motivace i s HEJ RUP Kocourek-Petracchi 0:13.

"B" turnaj (tříkolový švýcar) začíná nedějně kontumační výhrou ale následují dvě prohra a tak ani zde žádný úspěch.

Závěr : Začít trénovat jinak z toho nikdy nic nebude, nebo jen tak náhodou. Ale docela dobře jsem si zahrál, na turnaji byla pohoda i když tam byly ty časové výpadky no a počasí nakonec taky docela ušlo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář