Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poděbrady - MČR 3 finále 2008

22. 6. 2008
Po čtrnácti dnech cyklistiky ve francouzském Perigordu a dvaceti hodinách cesty autobusem nastupuji ve finále MČR trojic spolu s Klárou a Jirkou. Šárka se obětovala a pokračovala s věcma do Jablonce.
Hraje se ve čtyřčlenných skupinách na dvě prohry. Začínáme s VARAN - Valenz L., Valenzová K., Vachovcová, Mužíková. Nezačínáme moc dobře, prohráváme 0:4, pak zas vedeme 6:4 my, srovnáno 6:6. Začíná se nám docela dařit, v jedné hře dvě přesné střely, v další získává pěkným hodem dva body Klára a tak nakonec vítězíme 13:8.
Proti druhému vítěznému týmu ČB-Vrchlabí-UBU Koreš st., Hančovi, Fuksa moc šancí nemáme. Držíme se do stavu 3:3 a pak přebírá iniciativu soupeř. Ne že by nás nějak válcoval ale vždy to nějak skoulí, že bod či dva jsou jeho. A tak se náš stav už nemění a prohráváme 3:13.
Protože v souboji poražených jsou lepší Varani, následuje odveta. Porazit je podruhé by bylo pěkné. Moc dobře zas nezačínáme, nějaký bod děláme ale prohráváme 3:7. Vyházeli jsme všechny koule ale máme je dost blízko, soupeř střílí svou kouli a rázem se situace mění. Ani další soupeřovy koule nejsou moc přesné a tak snadno vyrovnáváme na 7:7. Varani jsou z toho trochu opaření a my zvyšujeme až na 12:7. V další hře máme každý dvě koule, my bod. Katka placuje, já ji vystřeluji. Katka znovu dává lepší kouli a já mám na ruce postup do šestnáctky. Bohužel střela je mizerná, soupeř snižuje na 8:12 a už se vezem. V další hře se vůbec nedaří, dostáváme čtyřku, málem byl i konec. 12:12, musí se rozhodnout. Naprostá tragédie, nedokážeme odpoovědět na první kouli 30 cm od košonu a tak děláme radost soupeři. Výsledek 12:13 není špatný ale 13 Ou Bien!
A tak jsme si dali dobrý oběd, pivo a jeli domů. Pěkně jsme si zahráli, příjemná atmosféra i soupeři.

Druhý triplet Béďa, Olina a Radka měl těžké soupeře (jak jinak ve finále MČR). V první kole nad mladými hráči v čele s Korešem ml. sice vedli 5:0 ale nakonec to byla prohra 6:13.
V souboji poražených nestačili ani na PEK Stolýn Nývltovi a prohrou 2:13 se rozloučili s turnajem.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář