Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní koule 2008 - Kolová

29. 10. 2008

V sobotu 25.10. vyrážíme se Šárkou na náš poslední letošní Čapkovský turnaj do Kolové. Je krásné počasí, slunce svítí, sešlo se 38 dvojic a hraje se 4-kolový švýcar spravedlivějším bucholtzem, 50 minut + nához.

V 1. kole máme přijatelného soupeře KOLOVÁ Pacák-Lucka a vítězíme poměrně snadno 13:2

2. kolo už je horší, VARAN Valenzovi Lukáš-Iva. V první hře nemáme koule, soupeř bod a koulí asi pět ale nakonec hra končí 2 body pro nás. To nás sice uklidnilo ale body se pomalu přesýpají k soupeři. Nikdo nezdržuje ale po časovém signálu je to jen 4:11. Ani šestka nám nepomůže a tak v klidu dohráváme a prohráváme 5:11.

3. kolo zase VARAN Valenzovi, tentokrát Pavel-Katka. Začínáme zase dobře, po dvou hrách sice vedeme 3:0 ale těžký terén nám dělá problémy. Nedaří se kloudně přihodit a tak prohráváme 6:13.

4. kolo, poslední možnost něco zachránit, soupeř docela dobrý KOLOVÁ Hokešová-Dvořáková. Jak se vede hned se hraje lépe. Vyhráváme docela v pohodě 13:3 a čekáme, jak to dopadne.

Měli jsme dva těžké soupeře (nakonec oba na stupních vítězů, 3. a 1. místo), skóre taky docela dobré ale stačilo to "jen" na 17. místo, první nepostupující. Alespoň nějaký bodík a sílu to dalo a tak spokojeně jedeme domů, "B" turnaj dnes oželíme.

Tak zase příští rok.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář