Jdi na obsah Jdi na menu
 


Praha - VARAN CUP 2008

9. 7. 2008

Další premiéra, tentokrát na střelecké soutěži. Šárka říkala, že jsem blázen, co tam budu dělat ale jindy říká, že závod je nejlepší trénink. A navíc, někdo musí vítěze zasponzorovat a tak jsme to zkusil.

Jdu házet hned na začátku po našem prvním zápase. Šárka mi dělá rovnačku koulí. Cvičný hod odmítám, co kdybych se trefil, to by mi určitě nepomohlo. První dva hody na samotnou kouli byly poměrně jistě mimo. Ve třetím to je za 3 body a jsem hned klidnější. Nula to nebude. Jsem však klidný moc a tak koule za košonkem je jako koule za zdí. A tak se skóre nezvyšuje. Jdu na kouli mezi koulemi. To se mi zdá nejtěžší ale dávám carreau a následně přidávám ještě trojku. Koule za koulí není tak zlá figura ale víc než na jednu trojku jsem se nezmohl. Poslední sestava, opuštěný košonek v dálce, kde není skoro vidět. První hod a cvrnk, košonek vyskakuje jak čamrda a přeskakuje i rozhodčí. Koule zůstává v kruhu a je to pětka. Pak už si košonek dával pozor a mé kouli vždy vyhnul a tak končím s výsledkum 19 bodů. Jsem spokojený, pěkný osobní rekord. Jak jsem se od hlasatele moderátora Karla dozvěděl, je to 50% slovenského národního rekordu. To není tak špatné.

Nakonec jsem dopadl velmi dobře. Střelců bylo 89 a já se dělím o 28.-33. místo. Výkony některých střelců mě dost zklamaly, asi by se takováto soutěž měla konat častěji. O ženách raději ani nemluvím, tam bych se svým výkonem byl v semifinále. Ale třeba to byla ale jen náhoda a příště to bude úplně jiné.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář