Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní lipnické koule 2009 - Lipník

15. 3. 2009

Druhý letošní turnaj se koná v nedalekém Ĺipníku. Nemůžeme sehnat třetího a tak nakonec s námi jede Jakub, i když se mu moc nechtělo. Jedeme na poslední chvíli, dorážíme těsně před koncem přihlašování (8,30) ale překvapivě jsme první, kteří platí. Tady je na vše času dost. Sešlo se dvacet tripletů, hraje se ve čtyřech skupinách po pěti. Ani hodina však nestačí na nalosování a tak proslovy ředitele ternaje a prezidentky klubu začínají v 9,40. I tak nasazení není zcela podle síly, pár odchylek tam je. Pak už se konečně hraje. Ale ne my. Jsme nasazení jako trojka a tak v prvním kole stojíme. Skupina není špatná, na rozdíl od našeho výkonu.

Začínáme se SAHARA-HEJ RUP Pillerovi-Skála. Dáváme sice první bod ale to je skoro všechno. Soupeř míří v klidu k vítězství, zápas končí 4:13. V průběhu zápasu scháníme hlavního rozhodčího, chvíli nám to trvá, nicméně našel se ale dost nás překvapilo, že neměl žádný metr a musel si ho od nás půjčit. To jen tak naokraj.

Další kolo, dámská část klubu VARAN Valenzová I+K-Denisovová. Něco na hřišti šustí a vítr nám čechrá vlasy. Nevěnujeme tomu pozornost ale to byla chyba. To k nám totiž přilétá obrovský kanár. Potupně prohráváme ve třech hrách 0:13.

Snad si spravíme chuť, čekají nás domácí Tymešová-Syrová-Novotný. Dávají sice první bod, to je dost potěšilo ale taky už to bylo z jejich strany vše. Vyhráváme 13:1 a doufáme, že se to trochu změní a v zápase o třetí místo ve skupině zabojujeme.

Poslední zápas SAHARA Hocková-Duchoslavová-Hrabánek. K žádné změně nedošlo, na úvod dostáváme pětku a dál se v tom plácáme. Občas sice uděláme bod ale soupeři stačili tři vyhrané hry a zápas končí 4:13.

Naše skupina hrála docela rychle, stihli jsme i polívku a je teprve 13,00. Jinde teprve začíná čtvrté kolo, na béčko bychom museli čekat ještě nejméně dvě hodiny. A tak to balíme a jedeme domů. Dnešní výkon byl žalostný. Netrefíme se do vzdálenosti ani směru, hrajeme při zdi, nic neriskneme, takhle žádnou šanci nemáme.

Druhá trojice Béďa-Olina-Miloš hraje se střidavými úspěchy. Prohrává s HEJ-RUP Kocourek-Suchomelovi 1:13, poráží POP-VM Preussovi-Konopásek 13:7, prohrává s VARAN Valenz P+L+J 9:13. Ani v posledním utkání proti domácím Tymešům však nezaznamenali vítězství a tak jako my s jedinou výhrou zůstali daleko před branami postupu.

Kluci z L.P.R.J. Jarda-Ondra-Tomáš mají velmi těžkou skupinu a minimální šanci na postup. S Vrchlabí Klusová-Vencl-Řezníček se docela drží ale nakonec prohrávají 7:13, s domácími Morávek-Koutský-Čermák 1:13 a to je ještě čekali HEJ RUP- Demčíkovi-Kraus a  Lapihuskové.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář