Jdi na obsah Jdi na menu
 


MČR družstev 2009 - osmifinále

26. 4. 2009

Vrhli jsme se na dobrodružnou cestu a přihlásili se s pouhými sedmi kmenovými hráči do MČR klubů. Naštěstí los byl příznivý a naším soupeřem je nedaleké 1.KPK Vrchlabí, béčko (Klára si původně myslela, že béčko budou nějaké děti ale z toho jsem ji rychle vyvedl). Navíc hrajeme doma. Chvíli váháme zda by nebylo lepší jet těch pár kilometrů do Vrchlabí ale ponecháváme si výhodu domácího hřiště.

Problém je však s termínem. Květen s prodlouženýma víkendama a týdnem dovolené k tomu žádný prostor nedává a tak máme jedinou možnost, hrát v nejzazším termínu, v neděli 31.5. a nebo teď hned. Soupeř vybírá tuto neděli. Teď už jenom zvolit správnou straregii a nasazení hráčů. Ženských máme jako much a tak i možností je nepočítaně. Otázkou je, zda i soupeř bude vymýšlet nějaké finty. Uvidíme, v jakém složení přijedou a pak se rozhodneme.

Vrchlabí přijelo v 6 lidech, Lucie Klusová, Aleš Vencl, Jirka Řezníček, Jarda Žižka, Luboš Bím a Petr Štěpánek. A tak zůstáváme u nasazení, na kterém jsme se dohodli. Doufáme, že alespoň nějaký bodík uhrajeme. V jednotlivcích potřebujeme 2 body, úkol plníme, škoda že se to Jirkovi nepodařilo dotáhnout taky do vítězného konce, bylo by to veselejší. Pevné nervy ukázala Klára, která odvrátila nepříznivý stav 10:12.

Olina : Lucie  4 : 13     Obrazek

Milan : Aleš  13 : 8

Šárka : Jirka  2 : 13

Klára : Jarda  13 : 12

Béďa : Luboš  3 : 13

Jirka : Petr  10 : 13

 

Ve dvojicích bychom potřebovali alespoň bod, aby ještě bylo o co hrát. To se nám však nedaří i když k tomu nebylo daleko. Šanci na dohrání jsme měli ale zase jsme ji nevyužili. I Béďa s Klárou mohutně finišovali ale bídný začátek (0:10) se jim už dohonit nepodařilo. A tak je rozhodnuto. Obrazek

Olina, Jirka : Lucie, Luboš  4 : 13  

Milan, Šárka : Aleš, Jarda  10 : 13

Béďa, Klára : Jirka, Petr  9 : 13

Nakonec dohráváme i trojice, daří se nám získat ještě jeden bodík.

Olina, Jirka, Klára : Lucie, Aleš, Jarda  3 :13

Milan, Béďa, Šárka : Jirka, Luboš, Petr  3 :13

Milan, Béďa, Šárka : Lucie, Aleš, Jarda  13 : 10

Olina, Jirka, Klára : Jirka, Luboš, Petr  9 : 13

Celkově tedy prohráváme 3 : 10 ale pěkně jsme si zahráli. Počasí bylo hezké až na ten hrozný vichr, co se kolem honil. Soupeři byli příjemní, milá atmosféra, tak by to mělo být pokaždé. Přejeme vrchlabskému béčku úspěchy v dalších kolech a snad zase příští rok.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář