Jdi na obsah Jdi na menu
 


MČR dvojic 2009 - Jihlava

31. 5. 2009

Vyjíždíme brzy ráno a trochu prší. Po cestě se obloha vyjasňuje a sem tam i svítí sluníčko. Ale před Havlíčkovým Brodem se na obloze objevuje pouze šeď a prší až do Jihlavy. Tam naštěstí pršet přestává a tak se může začít hrát.

S Klárou nastupujeme proti Kolová Vuchtele-Šplíchal a daří se nám vyrovnat na 1:1 a 2:2. Ale to je pro tento zápas opravdu vše. Hraju hrozně a hladce prohráváme 2:13. V souboji poražených s PPA POZORKA Volenec-Michlovský se nám daří o poznání lépe ale vydrželo to jen do stavu 9:9. Končíme v turnaji výsledkem 9:13.

O nic lépe to nešlo Béďovi s Olinou, prohrávají s Kolová Kacerovský-Valenta 3:13 a s AURA Mrňák-Jeřábek dokonce 0:13.

Nejlepším týmem byl smížený dámský tým FRAPECO-Český ráj Radka-Šárka. V prvním zápase potrápily Carreau Šrubař-Hodboď a rozhodovalo se až za setavu 11:11. Bohužel soupeř měl lepší koncovku, 11:13. V opravě se odehrál ještě dramatičtější souboj s FŇÁKY Stokláskovi, soupeř i holky v závěru nevyužily šanci dohodit na vítězství a tak utkání dospělo do stavu 12:12. Tentokrát se hrály koncovku na výbornou a s vítězstvím 13:12 si odnášejí i skalp presidenta. V baráži je čeká těýký soupeř AURA Žampach-Resl. Bohužel začíná pršet a pak i lejt, na hřišti vznikají, narůstají a spojují  jezírka, všichni buď hází s deštníkem, ti bohatší mají svého caddyho. Utkání končí, prohráváme 4:13 a všichni jsou rádi, že mají utkání za sebou. Prohra je současně i malým vítězstvím a možností jet domů. Turnaj je odložen do 16,00 a ne všichni mají tento zápas dohraný.

Jeli bychom skoro hned ale máme ještě lístek na oběd a tak ho jdeme využít. Fronta není dlouhá ale příprava jídla ano. Čekáme přes hodinu a to je skoro dost. Jídlo je velmi dobré (bramboráčky, uzené a zelí) ale velmi časově náročné na přípravu. Myslím si, že i střízlivý kuchař by se měl co ohánět, aby to nějak přijatelně stihnul.

Lejt nepřestalo a tak vyrážíme k domovu. Děláme dobrý skutek a jedeme s Radkou přes Prahu. Skoro až do prahy leje a leje. Po šesté se blížíme k Jablonci a vítá nás sluníčko. To zas bylo jednou podařené počasí. Jak dopadl turnaj nevíme, bůh ví, zda se dohrálo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář