Jdi na obsah Jdi na menu
 


MČR MIX 2009 - Cheb

10. 8. 2009

Na MČR smíšených dvojic dorazilo 54 párů, mezi nimi i 2,5 z našeho klubu. Je krásné počasí a tak nevadí, že pořadatelé mají problémy s nalosováním i když mi není jasné proč. Je to tak jednoduché ale to se mi asi jen zdá. Rozptýlení přináší zajímavé zázvorové nealkoholické pivo a dobré koláčky.

 

Milan a Šárka

Hraje se na dvě prohry, jsme ve tříčlenné skupině, postoupit je v našich silách. Začínáme s AGRO Šafářová-Čihák. Začínáme dobře, vedeme 2:0 a další bod na obzoru. Střílím soupeřovu kouli na trojku, je za košonkem, není co zkazit. Mám ale velký rozptyl, trefuji naší skoro na karo, moje koule couvá a přistrkuje soupeřovu zpět ke košonku. A jde to s námi s kopce. Hrajeme hrozně, nic se nám nedaří. Prohra 3:13 je zasloužená.

Ve druhém zápase stojíme, naštěstí mladí Valenzovi vyhrávají a tak si dáváme repete o postup. Moc nám to taky nejde ale doufáme, že nevkročíme dvakrát do stejné řeky. Vyšlo to. Poměrně hladce vyhráváme 13:4. Na další zápas se posilujeme dobrým obědem a pak se jde na to.

Bohužel i v „boji“ o šestnáctku náš děsivý výkon pokračuje. Připomíná mi to cestu metrem. Nastupujeme jako vesničtí balíci na Florenci a hned na první zastávce Hlavní nádraží koukáme, že nám ujíždí vlak. Ani na druhé zastávce Muzeum to není lepší, zíráme na vystavený exponát (počítadlo) a nevěříme vlastním očím. Dnešní třetí hra a tím i celá cesta končí symbolicky na třetí zastávce I.P.Valenzova. Balíme svých pár š(v)estek a můžeme jet domů.

 

Klára a Pavel Kocourek

Začínají dobře, porážejí PCP Lipník Proroková-Pulda 13:7. Mají šanci postoupit z prvního místa ale to by museli porazit ČB Korešovi. Začátek je mizerný, vysoko prohrávají 2:11 ale postupně stahují a dokonce i vedou 12:11. Bohužel nepodařilo se to dotáhnout do konce a prohrávají 12:13. Je tu ještě jedna šance, tentokrát PCP Lipník Puldová-Louda. Začátek zase není slavný, daří se trochu snížit na 2:8 ale v další hře Pavel poslední koulí vystřeluje košon a soupeřům padá pětka do klína. Výsledek 2:13 znamená konec v turnaji.

 

Béďa a Olina

Také tříčlenná skupina a možný postup do K.O. V prvním zápase smolně prohrávají s CP Vary Süssnerová-Janík 12:13. Hájkovi si postup nenechávají ujít a tak také repete se stejným soupeřem. Vypadá to dobře, vysoko vedou ale na jedenáctce se bodový příděl zastavuje. Začíná bodovat soupeř a závěrečnou čtyřkou uzavírá utkání skórem 11:13.

 

Turnaj byl velice dobře připraven, občerstvení na vysoké úrovni, na hřištích a hlavně kolem nich luxusní prostor, nikdo se nikomu nepletl.

Herně to dnes byla neuvěřitelná bída (z pohledu první dvojice, ostatní ať si své výkony zhodnotí sami). Máme alespoň čas prohlédnout si Cheb, procházíme náměstí a projíždíme místní labyrint jednosměrek. Město nás docela překvapilo, je velmi hezké. Vracíme se zpět, míjíme vodní nádrž Jesenici a přemýšlíme, jestli nebylo lepší se jet jen vykoupat. Ale sport zvítězí, příští víkend vyrážíme zase. Snad to bude o něco lepší.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář