Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poděbradka CUP 2009 - Poděbrady

14. 6. 2009

Tento víkend jsme se rozjeli do všech stran. Béďa s Olinou do Vojnova Městce, Klára do Žebětína na MČR žen a já s Jirkou a Naďou do Poděbrad. Sem jeli i Ondra, Tomáš a Jarda z klubu JAPKO Jablonec. Sjelo se nás 17 týmů, terén byl kamenitý ale po deštích měkký. S klukama jsme se dostali do jediné 5-ti členné skupiny a tak si alespoň zahrajem a nemusíme tolik čekat.

Začínáme se Sokol Lipník Tymešová-Syrová-Vavrovič Z. Na toho máme nějakou smůlu, vždy to na poslední chvíli vystřelí nebo dohodí, zkrátka to zkazí (nám). Ani dnes to nebylo jinak. Prohráváme 6:13.

Na Poděbrady se nám naopak docela daří a tak i dnes porážíme domácí trio Šimák-Ambrož-Němec 13:9. Asi jsme je naštvali a zatímco jsme měli volné kolo, Poděbrady porážejí nejlepší tým skupiny (a nejvýše nasazený v turnaji) POP-FRAPECO Vlk-Hlaváček F.-Ondryáš.

To zase naštvalo je, a v dalším zápase nám to dávají zase oni. Za stavu 0:10 a 3 body pro ně odvracíme Fanny poslední koulí a děláme bod. Prohráváme 4:13.

JAPKO prohrává na úvod s POP 1:13 a s Lipníkem 10:13 aby stejně jako my porazili Poděbrady 13:10.

V posledních zápasech se rozhodne o druhém postupujícím, bohužel my ani kluci to nebudou, máme horší skóre. Porážíme JAPKO sice vysoko 13:1 ale skóre -3 stačí  jen na 4. místo ve skupině. Postupují Poděbrady (+5), které porážejí Lipník (-2).

Dohrává se vše ale to už se nám příliš nedaří. Terén vyschnul a náš plas je opravdu mizerný. JAPKO nám to vrací 1:13 a prohráváme i s Velim-PCP Lipník Slavíček-Černý-Pulda 9:13 a končíme na celkovém 15. místě.

JAPKU se naopak daří, po nás porážejí i Poděbrady Málek-Vavřičková-Opltová 13:10. V posledním jejich zápase porážejí Poděbrady Sutera+2 a končí na 9. místě.

Za konečně nádherného počasí a příjemné atmosféry, pouze občas rušeného lipnickým hudebníkem, jsme si docela pěkně zahráli a potrénovali.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář